Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій продовжила дискваліфікацію Росії через допінг

СпортРоман Ганкевич, 26 листопада 20171890
Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій продовжила дискваліфікацію Росії через допінг
фото Reuters
IAAF продовжила дискваліфікацію легкоатлетів Росії

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) продовжила дискваліфікацію Росії, заявивши, що ця країна не доклала жодних зусиль для боротьби з допінгом. Асоціація зробила це оголошення 26 листопада після дводенного засідання Ради в Монако.

«Умови, встановлені Радою IAAF для відновлення членства Російської національної федерації легкої атлетики в IAAF, ще не були повністю виконані. Окрім того кілька матеріальних умов все ще залишаються невирішеними, цілком або частково», - йдеться у повідомленні.

Як наслідок, Рада IAAF одностайно прийняла рекомендацію своєї робочої групи не припиняти дискваліфікацію Росії, поки всі умови не будуть виконані у повному обсязі.

Діяльність російської організації була призупинена в 2015 році, коли її працівників звинуватили в тому, що вони допомагали приховати вживання допінгу. Після інтенсивних переговорів та масштабних кадрових змін у російській агенції Всесвітня антидопінгове агенство заявило, що дозволяє Російській антидопінговій агенції «планувати та координувати» роботу під наглядом британської агенції (UKAD), яка здійснює спостереження за допінг-тестуваннями в Росії з 2015 року.

На чемпіонаті світу, який відбувався з 5 до 13 серпня в Лондоні, 19 російських спортсменів виступали під нейтральним прапором.

Нагадаємо, у листопаді Рада засновників Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA) ухвалила рішення не поновлювати прав Російського антидопінгового агентства (РУСАДА).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук