Мобільний телефон замість гаманця чи банківської картки

Мобільний телефон замість гаманця чи банківської картки

За даними міжнародної платіжної системи MasterCard в Україні 37% людей взагалі не мають банківської картки чи рахунку. Але майже кожний українець має мобільний телефон. Абонент передплаченого зв’язку Київстар може робити миттєві грошові перекази з рахунку на рахунок телефона без комісії, та навіть розраховуватись з мобільного рахунку за товари і послуги завдяки доступу до платіжних сервісів фінансових партнерів з ресурсами Київстар, а саме, на сайті money.kyivstar.ua у мобільному застосунку Смарт-Гроші.

Як переказати гроші з мобільного рахунку Київстар на інший

Власники смартфонів можуть робити це просто через сайт Смарт-гроші, або за допомогою додатку Смарт-гроші для платформ Android та iOS.

Для власників кнопкових телефонів — USSD-команда *124* сума переказу *380 номер телефону# та кнопка виклику.

Перекази можна робити і абонентам інших операторів мобільного зв’язку, сплативши комісію 2,5%.

«Я переказую таким чином гроші мамі на мобільний — вона досі не оформила банківську картку, бо не було особливої потреби. Але через карантинні обмеження вона тепер не може ходити до банку. Я навчив її користуватися інтернетом та показав, як платити онлайн. Отримавши від мене гроші на мобільний рахунок, мама тепер може самостійно оплатити собі інтернет, телебачення з її улюбленими серіалами, і навіть комуналку», — розказав киянин Павло, мати якого мешкає у невеличкому селищі.

Як оплачувати послуги з мобільного рахунку

На сайті money.kyivstar.ua — понад 3 000 послуг, які можна оплачувати з мобільного рахунку.

Цей онлайн-каталог постійно оновлюється та розширюється. Абоненти мають доступ до платіжних сервісів фінансових партнерів за допомогою ресурсів Київстар для погашення банківських кредитів та позичок інших фінансових установ, оплати за комунальні послуги, сервіси міжнародного зв’язку та інтернет-провайдерів, за послуги зі страхування та десятки інших сервісів.

«У батька нещодавно закінчилась дія полісу «автоцивілки». Я пояснила йому, як оплатити новий поліс з рахунку мобільного телефона, — поділилась Ольга, яка завдяки карантинним обмеженням змогла долучити своїх батьків до нових фінансових технологій.

Для оплати достатньо, щоб на мобільному рахунку була потрібна сума. Спеціальна форма на сайті допоможе легко та швидко зробити оплату.

«Під час карантину мені часто доводиться їздити до Києва — розказав медик Сергій, який мешкає у передмісті столиці, відрізаному від транспортного сполучення. — Мене часто «підкидає» до міста та забирає з Києва додому сусід, з яким ми приятелюємо. Грошей брати не хоче, а мені якось незручно «за так» з ним постійно їздити. Тож я йому поповнюю рахунок мобільного телефона та «віддячую» у такий спосіб, хоча у нас і різні оператори. Так він точно не відмовиться!».

Карантин та пов’язані з ним обмеження докорінно міняють повсякденні звички українців. Особливо у галузі фінансових сервісів. З доступом до платіжних сервісів фінансових партнерів Київстар робити миттєві грошові перекази та сплачувати за товари і послуги з рахунку мобільного телефона – зручна альтернатива готівці та банківській картці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук