Молодь Дубна "звільнила" рідну мову з обіймів русского языка

17 червня 2012258320
Молодь Дубна "звільнила" рідну мову з обіймів русского языка
Акція «Звільни рідну мову!»

16 червня на майдані Незалежності м. Дубна, що на Рівненщині, відбулась театралізована акція «Звільни рідну мову!»

Як повідомили організатори - ДМГО «Національний альянс» - мета заходу - донести до людей значення та важливість подій, які відбуваються стосовно знищення української мови, заклик до протесту та захисту рідної мови.

Акція відбулась біля складеної з пазлів-областей України та символічної будівлі Верховної Зради України. Дійовими особами стали Українська мова та Русский язык.

Під час театралізованого дійства антиукраїнські сили захопили в полон Українську мову, проте вона звільнилася та відібрала східні області України, захоплені Русским языком.

Після перемоги Українська мова вимела символічне сміття з Верховної Зради України та вступила в свої законні права на всій території нашої країни.

Такий розвиток подій акції є виявом надії свідомого українства на перемогу національних цінностей у їх боротьбі за виживання проти антиукраїнської влади.

"Прийняття законопроекту «Про засади державної мовної політики» несе руйнівний вплив на життя Української держави. Тому нашим завданням є показати своє негативне ставлення та висловити протест щодо подій, які відбуваються сьогодні з метою знищення української мови", - йдеться в повідомленні організаторів.

Нагадаємо, на сайті ZAXID.NET опубліковано лист до Віктора Януковича та Володимира Литвина на захист рідної мови.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 20

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук