Молодь повинна вивчати воєнну журналістику, — професор Степан Кость

Головні Новини за 1 квітняОксана Сенишин, 1 квітня 2015, 19:52 516 0

Професор Львівського університету Степан Андрійович Кость відсвяткував 75-річчя. Він працює без відпусток, а вихідні дні тратить на бібліотеки. Тому й встиг видати понад сто наукових та навчально-методичних праць. І вже більше десятка років завідує кафедрою української преси Франкового університету. Професор, святкуючи поважний ювілей, поділився планами  на майбутнє. 

Все його життя — то наука. Його місія, певен професор, навчити майбутніх журналістів, орієнтуватися на дух провідників Визвольної боротьби. 

«З кінця 80-их я постійно просиджував всі вільні дні в тих колишніх спецфондах і гортав те, чого ми не бачили раніше. Тому що вся преса західноукраїнська була за сімома замками», — згадує ювіляр. — «Тому я так ревно ставлюся до того, якщо бачу, що студенти не дуже цікавляться тим, чому я себе посвятив».

Молодь повинна вивчати воєнну журналістику, певен професор. Тож з його ініціативи вже у вересні університет запровадить цю дисципліну. Адже студент має розуміти війну, вміти про неї писати і бути готовим до боротьби. Степан Кость пропонує студенту на місяць-два відчути війну у польових таборах. 

«Всім чоловікам потрібно знати основи військової справи. То моє переконання. Раніше краще було, бо був обов'язковий призов до війська. То через це проходили всі і це насправді непогана життєва школа», — вважає Степан Кость.

А щоб вивчити свідомих журналістів, професор на пенсію ще не збирається. Відчуває, місія його ще не довершена.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук