Молодих львів'ян навчатимуть планувати сім'ю

З 10 до 17 травня в Україні пройде Всеукраїнський тиждень планування сім’ї, метою якого є підвищення поінформованості населення з питань планування сім’ї, пропаганди здорового способу життя для збереження репродуктивного здоров’я.

Заклади охорони здоров’я Львівщини забезпечують безкоштовне обстеження пар, що вступають в шлюб, у відповідності до передбаченого державою переліку спеціалістів, повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Координатором з цього напрямку роботи в області є КЗ ЛОР «Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення», який очолює службу планування сім’ї та охорони репродуктивного здоров’я населення Львівської області.

Служба з 26 кабінетів планування сім’ї є в центральних районних лікарнях, центрі планування сім’ї та кабінетах планування сім’ї в медичних установах Львова, Дрогобича та Стрия.

Завдяки роботі служби планування сім’ї в рамках державної програми «Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року» Львівська область має одні з найнижчих показників поширення абортів серед інших областей України.

Альтернативою для попередження небажаної вагітності є планування сім’ї. Окрім планування сім’ї КЗ ЛОР ЛОЦРЗН забезпечує високоспеціалізовану медичну допомогу пацієнтам з порушенням репродуктивного здоров’я, безпліддям та не виношуванням вагітності. Велика увага приділяється установою профілактичному напрямку роботи з попередження раку молочної залози, раку органів жіночої та чоловічої сфери.

За медичною допомогою, психологічною підтримкою, доброю порадою або просто інформацією слід звертайтесь у Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення.

Контактний телефон для отримання додаткової інформації: 276-21-70 – Івасівка Зеновія Михайлівна, головний експерт департаменту ОЗ ЛОДА з питань репродуктивного здоров’я і планування сім’ї.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук