МОН рекомендує посилити безпеку в школах у зв'язку з випадками масових отруєнь

СуспільствоАндрій Стець, 22 травня 20182520
МОН рекомендує посилити безпеку в школах у зв'язку з випадками масових отруєнь
В МОН відреагували на випадки отруєнь в школах

Міністерство освіти України (МОН) рекомендує посилити охорону та заходи безпеки у всіх навчальних закладах. Відповідний лист направлено сьогодні, 22 травня 2018 року, у департаменти, управління освіти і науки обласних державних адміністрацій, а також керівникам навчальних закладів, інформує прес-служба МОН.

У своїх рекомендаціях МОН рекомендує посилити заходи безпеки в місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів та студентів. Листи-рекомендації надані у зв'язку з поширенням випадків отруєння школярів газоподібними речовинами, які траплялися останнім часом в школах України.

Зокрема, рекомендується посилити охорону та обмежити доступ на територію навчальних закладів осіб, які не беруть безпосередньої участі в освітньому процесі. Також мова йде про посилення контролю за пропускним режимом.

Крім того у відомстві рекомендують постійно проводити роз'яснення для учнів, студентів, батьків та працівників з поведінки у випадку виникнення ситуацій, що загрожують безпеці і здоров'ю.

МОН також вважає за потрібне розробити та розповсюдити серед учнів, студентів, педагогічних і науково-педагогічних працівників пам'ятку про правила поводження з виявленими підозрілими предметами.

Забезпечити оперативне інформування правоохоронних органів у разі виявлення в навчальних закладах та на прилеглих територіях підозрілих осіб або предметів, які можуть становити загрозу здоров'ю і життю.

Як інформував ZAXID.NET, що 22 травня в Харкові в школі №3 розпилили невідому речовину. Інцидент стався близько 11:20 під час перерви в районі туалетів на другому поверсі. За даними МОЗ, в лікарню доставили 37 осіб. Серед потерпілих - один учитель.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук