Москаль отримав бюджетні повноваження на період проведення АТО, - рішення Кабміну

Кабінет Міністрів України

Уряд України передав Луганській облдержадміністрації функції у сфері бюджетних повноважень на період проведення АТО. Про це в суботу, 31 січня, повідомили у прес-службі Кабінету міністрів.

Зазначається, що уряд визначив функції в частині бюджетних повноважень Луганської облради, передбачені Бюджетним кодексом України та законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», які на період проведення антитерористичної операції буде здійснювати Луганська обласна державна адміністрація.

Це дозволить врегулювати міжбюджетні правовідносини на території Луганської області до кінця АТО або обрання нового складу обласної ради. Йдеться про забезпечення правової можливості здійснення Луганської ОДА функцій Луганської облради, діяльність якої припинена, в частині бюджетних повноважень.

Зокрема, Луганська ОДА буде затверджувати обласний бюджет і вносити зміни в нього, розподіляти дотації та субвенції з державного бюджету, що надходять в область, приймати рішення про розподіл коштів бюджету розвитку та інше.

У Кабміні зазначили, що вже більше півроку Луганська облрада фактично не вирішує питань місцевого значення. Особливої гостроти набуло питання реалізації бюджетних повноважень, які законодавством віднесені до компетенції облради. Бездіяльність облради у цій сфері ставить під загрозу фінансування бюджетних установ охорони здоров'я, освіти, культури та інших.

Відповідне рішення уряду дозволить забезпечити злагоджене функціонування бюджетної системи на території Луганської області на період до завершення антитерористичної операції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук