МОЗ хоче обмежити вміст трансжирів у продуктах

СуспільствоАндрій Стець, 17 травня 20172530
Прийняття законопроекту дозволить значно знизити смертність внаслідок серцево-судинних захворювань

Міністерство охорони здоров'я оприлюднило для громадського обговорення зміни до закону «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Про це йдеться у повідомленні прес-служби МОЗ.

«Майже повна заборона використання трансжирів у харчових продуктах, як захід, спрямований знизити споживання – це не український винахід. Аналогічні обмеження ввели Австрія, Угорщина, Ісландія, Норвегія, Швейцарія та Латвія», – зазначає заступник міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Оксана Сивак.

За даними МОЗ, ухвалення запропонованих змін знизить споживання трансжирів людьми усіх вікових груп. Ці обмеження сприятимуть покращенню поживної цінності харчових продуктів, зокрема за рахунок збільшення частки здоровіших жирів (наприклад, мононенасичених або поліненасичених жирів).

У МОЗ повідомили, що також прийняття законопроекту дозволить значно знизити смертність внаслідок серцево-судинних захворювань, що може бути частково пов'язано із зменшенням споживання трансжирів із харчовими продуктами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук