МОЗ з 10 травня планує почати доставку в регіони препаратів для лікування ВІЛ/СНІД

Міністерство охорони здоров’я з 10 травня планує почати доставку в регіони антиретровірусних препаратів для лікування ВІЛ/СНІД на загальну суму 150 млн грн.

«З 10 травня починаємо розвозку АРВ-препаратів від ВІЛ/СНІД на 150 млн грн», — сказав виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Віктор Шафранський на засіданні уряду в Києві в четвер, 5 травня, передає «Інтерфакс-Україна».

Він також повідомив, що держпідприємства МОЗ вже доставили в регіони два препарати для лікування туберкульозу на загальну суму 5 млн грн, а також почали доставку препаратів, закуплених за програмою лікування дорослої онкології на суму 3,5 млн грн.

Крім того, за словами Шафранського, МОЗ домовилося зі спеціалізованими міжнародними організаціями щодо подання документів, які дозволяють прискорити процес реєстрації вакцини, що очікує постачання. За його словами, це дасть можливість до кінця травня — початку червня виконати зобов’язання щодо постачань вакцин до лікувальних установ.

«Завтра ми проситимемо наших зарубіжних партнерів дати нам інформацію, яка дасть змогу прискорити постачання в регіони», — додав урядовець.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук