«Мразі фашистскіє!», - дружина народного артиста про Україну

КультураДарина Цвях, 2 липня 20142731215

Дружина  народного артиста України Іллі Рєзніка Ірина Романова називає Україну «підєрастічной страной», у якій «правят підєрасти». Про це написав на своїй сторінці у Facebook  Віталій Уманець. «Мразі фашистскіє! Нєт вам прощенія!», - пише Ірина Романова.

Крім  того поет-пісняр і сам неодноразово висловлював стурбованість орієнтацією українців. Зокрема, він висловив упевненість, що «однією з причин революції на Майдані в Києві стало виховання молоді в дусі гомосексуальної пропаганди, якої не можна допустити в Росії». Про це народний артист заявив в прес-центрі «Парламентської газети» під час круглого столу за участю експертів у галузі культури.

Таку стурбованість можна частково пояснити тим, що подружжя планувало перебратися в Україну на постійне місце проживання, пояснюючи це цькуванням пісняра на батьківщині. Утім, після того як Рєзніку так і не подарували квартиру у Києві («Обіцяли подарувати квартирку. Ми знімали там кілька передач, спілкувалися, але господарі «пішли» від цієї теми»), подружжя купило квартиру в Криму.

Нагадаємо, що Ілля Рєзнік отримав звання народного артиста України у квітні 2013 року «за вагомий особистий внесок у зміцненні культурно-мистецьких зв'язків між Україною і Російською Федерацією, багаторічну плідну творчу діяльність та високу професійну майстерність».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук