Охлобистін благословляє терористів та відмовляється від борщу

Колишній священик та актор Іван Охлобистін благословив захисників Новоросії на боротьбу з сатанинською заразою фашизму від імені «Ізборського клубу».

«Звірі, сп'янілі від пролитої крові своїх співвітчизників, зомбі, одурманені євросодомською брехнею, скнари, обкрадені країною ідиотки Псакі  та володаря зла Обами, іуди, що зрадили слов'янський світ, адепти сатани», - так називає Охлобистін українців. Натомість «захисників Новоросії» він оголошує «бастіоном християнської чесноти і військової доблесті».

 «Ізборський клуб» експертів - консервативне товариство, що спеціалізуються на вивченні зовнішньої і внутрішньої політики Росії. Голова клубу – ще один відомий українофоб письменник Олександр Проханов. Недавно членами клубу стали Ігор Стрєлко та Дмитро Губарєв.

Проте лише пафосними зверненнями Охлобистін не обмежується. Він звернувся безпосередньо до Президента України Петра Порошенка: "Вас прокляне півкраїни, але коли солдати української армії живими повернуться додому, за вас ці ж пів-країни в храмах свічки поставлять. Вас не полюблять, але пробачать ".

Охлобистін настільки послідовний у своїй ненависті до України,  що навіть відмовився від борщу: «Хотів у кафе замовити борщ. Але в меню він називався "український". У підсумку взяв грибний суп-пюре», - повідомив у своєму блозі Охлобистін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук