МТС-Україна прописалася в Голландії для більшої інвестиційної привабливості

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 27 лютого 20158432

ВАТ «Мобільні Телесистеми» (МТС, Росія) перевело 100% акцій ПАТ «МТС Україна» в опосередковане володіння, йдеться в повідомленні російської компанії.

З 26 лютого 100% «МТС Україна» належить нідерландській Preludium BV, якою володіє люксембурзька Allegretto Holding, яка, у свою чергу, належить російському МТС.

«Актив переведений для розширення можливості залучення інвестицій в «МТС Україна», – заявила директор зі зв'язків з громадськістю МТС Олена Кохановська в коментарі російському «Интерфаксу». Від подальших коментарів вона відмовилася.

У жовтні минулого року джерела на телеком-ринку повідомляли, що МТС шукає іноземного партнера для спільних інвестицій в будівництво мережі 3G в Україні.

«З урахуванням нестабільної економічної і політичної ситуації, низької еластичності ринку кейс з розвитку 3G в Україні поки не рентабельний для реалізації однією компанією. Тому МТС знаходиться в пошуку іноземного партнера для співінвестування в 3G і готова ділитися статутним капіталом «МТС Україна» та її дивідендами», – заявляло джерело агентства.

Як повідомляв ZAXID.NET, «МТС Україна» виграла ліцензію 3G в ході аукціону 23 лютого. За лот компанія заплатить 2,72 млрд грн. Ще дві ліцензії дісталися ПАТ «Київстар» і компанії «Астеліт».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук