Муніципальна дружина має охороняти не лише міськраду, але й львів’ян

БлогиІгор Зінкевич , 12 жовтня 2016 669
Ігор Зінкевич
Засновник спільноти «Варта - 1», депутат Львівської міськради від партії УКРОП

Минулого тижня наше місто сколихнула жахлива новина. Під час прогулянки територією дитячого садочку 4-річний хлопчик знайшов та вколовся ВІЛ-інфікованим шприцом. Цей трагічний випадок, який відбувся у одному з комунальних ДНЗ міста, викликав бурхливу реакцію у суспільстві та відкрив жахливий факт, що за останні 9 місяців аж 12 маленьких львів’ян вкололись інфікованими шприцами.

​​Однозначно не можна говорити про винуватців цих трагедій, наркоманія – це комплексна хвороба нашого суспільства, яка не вирішується за один день і потребує комплексних мір, як з сторони суспільства, так і з боку місцевої влади.

Незважаючи на це, мушу наголосити, львів’яни з різних районів Львова дуже часто звертаються до мене з скаргами на постійне порушення громадського спокою після 23:00 години, шумними компаніями, які проводять своє нетверезе, а часто і наркотично-одурманене дозвілля на прибудинкових дитячих майданчиках. Саме після таких «нічних гулянь», батьки, які зранку з своїми дітьми бавляться на дитячих майданчиках, знаходять, окрім пустих пляшок та недопалків, шприци. Непоодинокі факти таких знахідок підтвердить кожен працівник ЛКП, який щоранку сумлінно виконує свою роботу, прибираючи наслідки нічних безладів.

​​Переконаний, ми повинні звернути більшу увагу на порушення громадського спокою на дитячих майданчиках, особливо у спальних районах міста. Впевнений, що залучення муніципальної дружини до патрулювання дитячих майданчиків у вечірній час значно зменшить кількість виявлених шприців та збереже життя та здоров’я дітей, які бавляться на цих майданчиках.

​​У зв’язку з вищенаведеним, звертаюсь з проханням дати доручення керівнику ЛКП «Муніципальна дружина», щодо збільшення кількості патрулів у спальних районах міста та здійснювати їх постійну перевірку. Ми повинні продемонструвати, що муніципальна дружина не тільки охороняє міську раду і площу Ринок, а і активно та ефективно працює для захисту кожного мешканця нашого міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук