МВФ похвалив діяльність уряду Яценюка

МВФ похвалив діяльність уряду Яценюка
фото IMF
Перший заступник директора МВФ Девід Ліптон

Перший заступник директора МВФ Девід Ліптон позитивно оцінив діяльність нинішнього уряду України.

Про це повідомляє «Голос Америки».

«Восени 2014 року Україна зіткнулася з повноцінною економічною кризою, яка погіршилася через війну. Усі попередні роки країна не мала уряду, який би дійсно спромігся взятися за реформи та втілити їх у життя. Тепер в Україні є уряд, повністю відданий проведенню реформ, але проблеми, з якими вони зіткнулися, величезні», - сказав представник МВФ і додав, що Кабмін веде правильну політику, обрав правильний підхід та діє рішуче.

Ліптон зазначив, що цей уряд - єдиний, який за всю історію незалежності країни проводить реформи. Він також схвально відгукнувся про створення антикорупційного бюро і додав, що дерегуляція економіки та ефективне управління є найкращою стратегією для подолання корупції в Україні.

Також заступник голови МВФ виокремив три складові елементи економічного розвитку.

«Коли ми говоримо про економічні зусилля, то вони мають три складові: стабілізація національної валюти, відновлення економічного зростання, переговори щодо зовнішнього боргу», - сказав він.

Нагадаємо, цими днями прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та міністр фінансів Наталія Яресько перебувають з робочим візитом у США.

У вівторок, 9 червня, Арсеній Яценюк зустрічався з міністром фінансів Сполучених Штатів Америки Джейкобом Лью і обговорив питання підтримки американською стороною програми реформ, які втілює уряд України.

Міністр фінансів США запевнив у підтримці України в реалізації програми МВФ, в тому числі щодо реструктуризації комерційних боргів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук