МВС розірвало співпрацю з фірмою ЄДАПС

ЄДАПС

Віра Карпінська, 27 травня 20144330
МВС розірвало співпрацю з фірмою ЄДАПС
фото dso.gov.ua
Сергій Чеботар

Міністерство внутрішніх справ передало функції виготовлення бланків суворої звітності від фірми ЄДАПС до державного поліграфкомбінату «Україна».

Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар, інформує прес-центр МВС.

Він стверджує, що завдяки припиненню співпраці з ЄДАПС ліквідовано корупційні схеми і суттєво знижено ціни на документи для громадян.

Чеботар зазначив, що корупційні схеми застосовували понад 30 фірм, які працювали при МВС.

«Я хотів би вам звітувати, що ми повністю ліквідували всі зв’язки Міністерства внутрішніх справ із фірмою ЄДАПС. На сьогодні жодний, навіть маленький, документ не випускається на ЄДАПС. Ми сьогодні всю цю систему передали Національному банку України», - заявив Чеботар.

Він зазначив, що на сьогодні всі замовлення МВС виконує державний поліграфкомбінат «Україна». Завдяки цьому ціни на бланкову продукцію знижені, що відобразилося у зниженні вартості документів для громадян. Зокрема, посвідчення водія та технічний паспорт на транспортний засіб здешевіли в середньому на 43%.

Крім того, МВС передало в регіональні підрозділи спеціальні друкарські машини, які дадуть змогу виготовляти документи в регіонах. Завдяки цьому розраховують зекономити мільйони гривень. Це також суттєво вплине на вартість документів – від закордонних паспортів до посвідчень водія.

«Нашою перевіркою вже виявлені кошти, які найближчим часом будуть передані для слідства: це сотні мільйонів гривень, які, на наш погляд, були розкрадені. Ціни були завищені, кошти відмивалися керівництвом МВС та корупційною структурою ЄДАПС, – наголосив заступник глави МВС.

Чеботар також розповів, що для того, аби забезпечити ефективне використання коштів, які надходять до МВС, відомство проводитиме відкриті тендери. У них зможуть взяти участь представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук