МЗС Італії підтвердило видачу в'їзної візи Кобзонові

СвітЛюбко Петренко, 2 вересня 20153060
МЗС Італії підтвердило видачу в'їзної візи Кобзонові

У міністерстві закордонних справ Італії підтвердили, що російський співак і депутат Держдуми Йосип Кобзон отримав національну візу і буде проходити лікування в Італії. Як повідомило радіо Deutsche Welle з посиланням на представник італійського зовнішньополітичного відомства, мова йде про національну візу для лікування, яка дозволяє Кобзону перебуват тільки в Італії.

За словами представника МЗС Італії, це винятковий випадок, який не має під собою політичного підґрунтя. У Міністерстві обґрунтували видачу візи гуманітарними причинами і підкреслили, що це питання було погоджено з іншими членами ЄС. «Якби хоч одна з країн виступила проти, то депутату Держдуми було б відмовлено», – пояснили в МЗС. Співрозмовник DW також зазначив, що не знає, чи міг хтось посприяти російському співаку в отриманні візи. За його словами, запит був поданий від самого Йосипа Кобзона.

Раніше співак повідомив, що зможе продовжити лікування в Європі завдяки допомозі президента Росії Володимира Путіна. В одному зі своїх інтерв'ю він уточнив, що буде проходити лікування в Італії, а обстеження розпочнеться 9 вересня.

Як пояснили DW в МЗС Німеччини, співак дійсно може на законних підставах отримати дозвіл на в'їзд в одну з країн Євросоюзу, незважаючи на те, що на нього поширюються європейські санкції і формально йому заборонений в'їзд в ЄС. «Санкційний режим ЄС передбачає можливість того, що країни-члени з міркувань невідкладної гуманітарної необхідності в окремих випадках роблять винятки щодо заборони на в'їзд», - повідомили Міністерстві закордонних справ Німеччини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук