МЗС України опублікувало рекомендації для фанів на час Євро-2016 у Франції

Міністерство закордонних справ України перед стартом чемпіонату Європи з футболу 2016 року у Франції оприлюднило низку рекомендацій для тих, хто планує поїздку або вже перебуває там.

Прес-служба МЗС України нагадує, що у зв’язку зі скоєнням у листопаді 2015 року терористичних актів у Парижі на території Франції на час проведення Євро-2016 та велоперегонів «Тур де Франс» продовжено термін дії режиму надзвичайного стану до 26 липня поточного року. Цей режим передбачає посилений прикордонний і митний контроль на всіх кордонах Франції, певні обмеження прав і свобод громадян у частині проведення масових зібрань та відвідання окремих місць, а також надання дозволу правоохоронним органам на здійснення адміністративних обшуків. Водночас шенгенське законодавство продовжує діяти без обмежень на території країни.

«МЗС рекомендує громадянам України, які планують здійснити поїздку до Франції, мати при собі разом із дійсним паспортом та документом, що дає право в’їзду до цієї країни (віза, посвідка на проживання тощо), підтвердження мети перебування у Франції», – йдеться в рекомендаціях.

Що стосується валюти, то дозволено ввезення готівки з розрахунку 10 тис. євро на сім’ю, незалежно від кількості членів сім’ї (не на одну людину).

У період проведення матчів Євро-2016 і велоперегонів «Тур де Франс» українцям рекомендують виявляти підвищену пильність та обачність під час відвідування місць масового скупчення людей (футбольних фан-зон тощо), відомих історичних пам’яток, чітко виконувати всі вказівки та рекомендації сил безпеки та місцевої влади, бути готовими до перевірки документів й особистого контролю з боку представників правоохоронних органів, завжди мати при собі документи, які посвідчують особу, відстежувати інформацію про заходи безпеки в місцях перебування.

Крім того, з урахуванням високої ймовірності страйків працівників транспортного сектору економіки громадянам України рекомендують заздалегідь розробляти маршрути пересування країною.

У разі виникнення надзвичайної ситуації українцям слід невідкладно звертатися до посольства України у Франції за тел. +33-143-06-07-37, e-mail: [email protected] або на цілодобову гарячу лінію МЗС України: +38-044-238-16-57.

Євро-2016 відбудеться на полях Франції з 10 червня по 10 липня.

Велоперегони «Тур де Франс» заплановано на 2-24 липня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук