МЗС України висловило протест через візит Дмитра Медведєва до окупованого Криму

МЗС України висловило протест через візит Дмитра Медведєва до окупованого Криму
Прем’єр РФ Дмитро Медведєв знову прогулювався в анеексованому Криму

Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв’язку із неузгодженим з українською стороною перебуванням у понеділок, 25 липня, на території анексованого Криму прем’єр-міністра Російської Федерації Дмитра Медведєва. Про це йдеться в офіційному коментарі МЗС України.

«Чергове відвідання посадовою особою Російської Федерації Автономної Республіки Крим, яка є невід’ємною частиною України, свідчить про триваюче нехтування російською стороною Статутом ООН, Резолюцією ГА ООН А/RES/68/262 «Територіальна цілісність України», Бакинською Декларацією та Резолюціями Парламентської Асамблеї ОБСЄ, іншими принципами та нормами міжнародного права», – наголосили в МЗС.

У міністерстві наполягають, що Автономна Республіка Крим та м. Севастополь були, є і залишатимуться територією України в її міжнародно-визнаних кордонах.

«Це визнається всім цивілізованим світом, який надав належну оцінку діям російської сторони і продовжує застосовувати відповідні обмежувальні заходи. Відтак спроби посадовців Росії інтерпретувати подібні «візити» в Україну як внутрішньодержавні поїздки є нікчемними», – заявили в МЗС України.

Зазначимо, попередній візит Медведєва до Криму запам’ятався його зверненням до місцевих пенсіонерів: «Грошей немає, але ви тримайтеся».

Нагадаємо, 23 липня МЗС України висловило протест у зв’язку із неузгодженим з українською владою візит міністра оборони Росії Сергія Шойгу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук