На «Арені Львів» триває другий Event Industry Forum

Головні новини Львова 08.02Ірина Панчишин, 8 лютого 2019, 18:13 778 0

«Арена Львів» вже вдруге приймає Event Industry Forum 2019. Понад тисяча учасників за два дні матимуть змогу почути українських та іноземних спікерів – організаторів найбільших фестивалів і бізнес-форумів. Тут говорять про концертну діяльність, музичний ринок та ділові події. Окремий потік присвячений весільній галузі та технічним новинкам, що змінюють event-індустрію.

«Слід говорити про технічні іновації, такі як: доповнена реальність, 3D-мапінг. Також слід говорити про персоніфіковані системи комунікації: спеціальні аплікації або спеціальні інтерфейси, з якими люди спілкуються, стають ближчими один до одного, слід говорити про креатив. Дуже багато творчості почали використовувати в подіях», каже організатор Event Industry Forum Денис Ринський.

Провідні маркетологи України розповідають учасникам форуму, якими навиками мають володіти успішні організатори. Зокрема, не боятись розкручувати себе як бренд.

«Це дає безліч можливостей щодо створення персональних брендів івенторів. Викликати довіру та цікавість до себе, відкриваючи справді те, ким вони є, а не просто розповідаючи формальний текст», – розповідає маркетолог Андрій Федорів.

фото Євгена Кравса для ZAXID.NET

У другий день форуму, 9 лютого, говоритимуть про фестивальний маркетинг, про те, як підкорити європейський ринок агенції подій та як зробити музичний проект найуспішнішим.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук