На аукціоні у Львові продали три земельні ділянки

Головні Новини за 07 жовтняАрсен Данилюк, 7 жовтня 2014, 11:57 0

Під час земельних торгів, які відбулися у вівторок, 7 жовтня, у Львівській міській раді, вдалося продати у власність три ділянки в різних частинах міста. Загальна сума коштів, яка надійде в міський бюджет, – 1 млн 468 тис. 794 грн.

Зокрема, продали ділянки на вул. Ластів’яча, 1, площею 222 кв. м. Ділянка призначена для будівництва житла, пішла з молотка за 293 тис. 744 грн.

Друга продана ділянка – на вул. Богданівській, 44, площею 300 кв. м, призначена для будівництва закладу громадського харчування. Її продали за 268 тис. 680 грн.

Ще одну ділянку продали на вул. Бережанській, 7, площею 866 кв. м за 906 тис. 370 грн.

На всі три лоти претендували по два учасники (це мінімальна кількість для того, аби торги відбулися). В усіх трьох випадках ціна продажу перевищила стартову ціну лише на два кроки (це також мінімальна умова для того, щоб торги відбулися).

На ще одну ділянку на вул. Навроцького, 15 подав заявку тільки один претендент, тож торги по цьому лоту не відбулися.

Начальник міського управління природних ресурсів Сергій Коровайник у коментарі ZAXID.NET назвав земельні торги успішними для міста: «Зважаючи на економічну ситуацію в Україні, оцінюю результат аукціону однозначно позитивно. Земля у Львові є, вона продається, і надходження у міський бюджет зростають». За його словами, зараз існує попит на невеликі земельні ділянки, які не потребують значних коштів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук