На будівництво музею та дитсадка у Львові зголосився єдиний інвестор

У Львівській міській раді відбулось розкриття конкурсних пропозицій із визначення інвестора проекту будівництва меморіального музейного комплексу тоталітарних режимів «Територія Терору» (проспект Чорновола, 45) та добудови «Дошкільного навчального закладу першого ступеня» у мікрорайоні Сихів-18. 

Свій пакет пропозицій подало ТзОВ «Бодекс». Упродовж тижня конкурсна комісія розглядатиме подані пропозиції і наступної п'ятниці, 8 серпня, оголосить результат. 

Згідно з умовами конкурсу, меморіальний музейний комплекс після спорудження має перейти у власність громади Львова. Натомість, дошкільний навчальний заклад – у власність інвестора. Але змінити функціональне призначення об'єкта інвестор не має права.

Про спорудження музею «Територія Терору» у Львові говорять вже п'ять років. Увесь цей час місто шукало інвестора. Станом на 2012 рік кошторисна вартість цього проекту становила понад 14 тисяч гривень. Площа забудови – 805 квадратних метрів. Йдеться про будівництво «з нуля». 

Натомість, будівництво дитячого дошкільного закладу в мікрорайоні Сихів-18 розпочали ще кілька років тому. Але цей об'єкт так і залишився незавершеним. Згідно з проектом, площа забудови має становити 3426,8 квадратних метрів. Кошторисну вартість цього будівництва визначають у межах 20 мільйонів гривень. 

ТзОВ «Бодекс», яке зголосилось як інвестор цих двох об'єктів, зареєстроване у Львові. Як зазначено у реєстрації, підприємство займається гуртовою торгівлею.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук