На Буковині кожен третій вчитель склав завдання ЗНО на трійку

Чотири педагоги навіть отримали нуль балів

У Чернівецькій області кожен третій вчитель-учасник ЗНО, котре проводили під час курсів підвищення кваліфікації, склав його на трійку, лише 15% педагогів знають свій предмет на відмінно. Про це повідомляє «Молодий буковинець».

Тестування провели для вчителів української мови й літератури, історії України, математики, хімії, географії, англійської і французької мов, біології та фізики під час курсів підвищення кваліфікації. Завдання, які зазвичай виконують випускники шкіл, цього разу виконали й учителі-початківці, й ті педагоги, які мають вищі категорії.

«Чотири педагоги склали тести на нуль. П’ять учителів отримали від одного до трьох балів, і лише 56 склали на відмінно – від 10 до 12 балів. Кожен третій педагог склав тестування на рівень трійки по п’ятибальній системі оцінювання. Це – неприпустимі результати. Адже вчителі виконували ті ж завдання, що й діти», – розповіла директор департаменту освіти ОДА Оксана Палійчук.

Вона зазначила, що найгірші результати з української мови та літератури показали вчителі, які викладають цей предмет в школах з румунською мовою навчання.

«Низькі результати і в педагогів сільських шкіл, які викладають англійську мову. Кожен четвертий географ на ЗНО набрав лише від одного до чотирьох балів», – зауважила Оксана Палійчук

За словами директорки департаменту освіти Чернівецької ОДА, протягом вересня-жовтня департамент освіти протестує всіх без винятків вчителів області. Але це вже буде відкрите тестування, а не анонімне.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук