На Буковині тимчасово закрили школу, у якій отруїлись діти та вчителі

СуспільствоІрина Рєвунова, 27 вересня 20153950

Загальноосвітню школу I-III ступенів села Давидівка Сторожинецького району Чернівецької області, у якій зафіксоване масове отруєння дітей та персоналу, закрили до з’ясування обставин, повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Станом на ранок 27 вересня на стаціонарному лікуванні в Сторожинецькій центральній районній лікарні перебували 50 хворих, які отруїлися в школі. 

«Із загальної кількості потерпілих – 7 дорослих. Попередній діагноз – гостре отруєння нез’ясованого ґенезу. Загальний стан захворілих дітей легкого ступеню важкості, серед дорослих 2 – середнього ступеню важкості, решта 5 – легкого», – зазначили в ОДА.  

Організоване ГУ Держсанепідслужби у Чернівецькій області розслідування засвідчило, що всі діти є учнями різних класів загальноосвітньої школи I-III ступенів села Давидівка Сторожинецького району. Із симптомами до лікарів зверталися учні різного віку, які навчаються у цій школі. Серед інших потерпілих 5 вчителів, медична сестра та технічний працівник закладу. 

Із 25 вересня на базі лікувально-профілактичного закладу с.Давидівка організовано стаціонарний пост з цілодобовим режимом роботи. 

Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій тимчасово призупинила  навчальний процес у школі до з'ясування причин отруєння.

«Відновлення навчального процесу відбудеться лише після гарантованого усунення чинників, що призвели до виникнення отруєння», – зазначила головний державний санітарний лікар Чернівецької області  Наталія Гопко.

Спеціалісти чернівецької  Держсанепідслужби  проводять лабораторне дослідження води на визначення санітарно-хімічних, бактеріологічних, вірусологічних показників. Також досліджують добові проби страв та харчових продуктів, харчоблок, вміст хімічних речовин у повітрі школи.

Крім того, медики провели подворові обходи, за результатами яких виявили чотирьох дітей із симптомами, подібними до інших потерпілих. Усього відвідали 473 помешкання.

Нагадаємо, вчора повідомлялося по 38 дітей, які отруїлися в школі с.Давидівка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук