На Буковині за рік поголів’я рогатої худоби скоротилося на 5,9%
На 1 січня 2010 року в Чернівецькій області нараховувалось 135,8 тис. голів великої рогатої худоби (з яких 74,1 тис. – корови), 191,5 тис. – свиней, 54,4 тис. голів овець і кіз.
Як повідомили ZAXID.NET у обласному управлінні статистиками, порівняно з 1 січня 2009 року в регіоні спостерігалось зменшення великої рогатої худоби на 5,9% (у т.ч. корів – на 1,2%), овець та кіз – на 2,3%. Поряд з цим, поголів’я свиней збільшилось на 9,4%, причому як у сільськогосподарських підприємствах, так і у господарствах населення.
«Особливістю нашої області, як і всіх західних регіонів, є концентрація основної частини сільськогосподарських тварин (близько 80%) у господарствах населення. Порівняно з початком 2009 року в буковинських селян відмічалось зростання чисельності свиней на 11%, корів, овець та кіз – майже не змінилось, водночас великої рогатої худоби поменшало на 3,5%», - зазначено в повідомлені.