На бюджетне місце в ЛНУ імені Франка претендує рекордна кількість абітурієнтів

Головні новини Львова 31.07Віталій Кубліков, 31 липня 2015, 17:55 2324 0

Вступну кампанію продовжили. Заяви на вступ до вищих навчальних закладів прийматимуть включно до 2 серпня. Попередній дедлайн від Міносвіти був для абітурієнтів – 18:00 31 липня.

Львів'янка Діана разом з мамою у п'ятницю, 31 липня, подають документи до правничого інституту «Львівської політехніки». Це буде вже друга її освіта. Прийшли в останній день, бо трохи заплуталися.

«Чомусь зорієнтувались, що заочне навчання – це буде прийом документів після денної форми. Думали, що це буде десь в серпні. Мало не спізнилися», – зізнаються Ілона та Діана Добросельські.

Цього року абітурієнти мали право подати документи у 5 вишів та на 3 спеціальності. Ті, хто вносив заяви в базу даних, скаржаться на саму систему, яка частенько їх підводить. Деколи чекати доводилося і годину.

«Були нюанси з єдиною базою державною. І, відповідно, підвисає ця система. Доводиться чекати, коли сервер розгрузиться в Києві», – нарікає член приймальної комісії НУ «Львівська політехніка» Катерина Туркіна.

Сидять без роботи волонтери, які допомагали писати заяви абітурієнтам. Ірина тут від початку вступної кампанії. Каже, було трохи мороки в перші тижні кампанії. Зараз можна й книжку почитати.

«Останні 2-3 дні студентів майже немає. В коридорі порожньо, ви самі це бачите. Волонтери сьогодні майже не потрібні», – зазначила волонтерка Ірина Гринишин.

У приймальній комісії вже Франкового університету пояснюють, цього року добре себе зарекомендували електронні заяви. Достатньо було лише прийти і підтвердити її. Це значно спростило роботу приймальних комісій.

«Понад 73% заяв подано електронним способом. Шляхом електронної подачі документів. І це повністю зняло всі проблеми з чергами, прийому заяв тощо», – розповів секретар приймальної комісії ЛНУ ім. І. Франка Богдан Стельмахович.

Після завершення прийому документів у вищих навчальних закладах традиційно буде сформовано рейтинговий список вступників. 55 тисяч заяв – такою є на сьогодні кількість охочих вчитися саме в ЛНУ. Це абсолютний рекорд по Україні. Університет Франка цього року збільшує держзамовлення.

Уже нині на одне бюджетне місце в універитеті Франка претендує рекордна кількість абітурієнтів. Наприклад, на журналістиці – це 40 людей на місце, а на міжнародних відносинах взагалі понад сотня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук