На частині проспекту Свободи у Львові тимчасово змінять схему руху транспорту

На частині проспекту Свободи у Львові тимчасово змінять схему руху транспорту
фото ZAXID.NET
Смугу громадського транспорту між вул. Коперника і Вороного не використовує ніхто

На просп. Свободи у центрі Львова тимчасово ліквідують частину смуги громадського транспорту, яка виявилася неефективною. У подальшому, після запровадження малого транспортного кільця, смугу громадського транспорту відновлять, але вже в іншій конфігуранції. Таке рішення у середу, 21 лютого, ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Зараз смуга громадського транспорту облаштована на всьому просп. Свободи від Оперного театру до вул. Вороного. Однак зміни стосуватимуться лише ділянки просп. Свободи між вул. Коперника і Вороного.

Ділянка просп. Свободи, на якій тимчасово ліквідують смугу громадського транспорту

«Зараз на просп. Свободи середня смуга стоїть у заторі, тому що в ній стоять всі автомобілі, які повертають на просп. Шевченка, і ніхто не їде в праву смугу громадського транспорту», – розповів спеціаліст управління транспорту Львівської міськради Костянтин Баранюк.

За словами інженера відділу стійких транспортних систем ЛКП «Львівавтодор» Ігоря Могили, на більшій частині просп. Свободи автобуси їдуть по виділеній смузі громадського транспорту, але через те, що вони всі повертають на пл. Галицьку, праву виділену смугу між вул. Коперника і Вороного вони не використовують.

Відтак, комісія вирішила тимчасово призупинити дію смуги громадського транспорту на ділянці від вул. Коперника до Вороного і визначити рух по смугах: права смуга – на просп. Шевченка і до пл. Галицької, середня – виключно до пл. Галицької і ліва – на розворот.

Зазначимо, що саме на цій ділянці смугу громадського транспорту вперше відокремили світловідбивними кульками. Їх комісія вирішила не демонтовувати, оскільки ці кульки слугуватимуть просто для відокремлення смуг руху по проспекту.

Після реконструкції пл. Галицької і світлофора на ній та запровадження малого транспортного кільця планують середню смугу на просп. Свободи (від Коперника до Вороного) зробити смугою громадського транспорту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук