На частині вул. Коперника у Львові ліквідують велодоріжку

Велодоріжку перетворять на спільну зону для пішоходів і велосипедистів

На ділянці вул. Копеника між вул. Бандери і Вербицького буде спільна зона для пішоходів та велосипедистів

На частині вул. Коперника у Львові ліквідують велодоріжку, яка займає весь тротуар і перешкоджає руху пішоходів. Відповідне рішення у середу, 5 липня, ухвалила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Згідно з рішенням, замість велодоріжки на парній стороні вул. Коперника на ділянці від вул. Бандери до вул. Вербицького зроблять спільну зону для велосипедистів та пішоходів.

Ділянка вул. Коперника, на якій велодоріжку перетворять на вело-пішохідну зону

Як розповів спеціаліст управління транспорту ЛМР Костянтин Баранюк, на цій ділянці вул. Коперника немає тротуару, тому пішоходи ходять по велодоріжці. Велосипедисти ж, які бачать пішоходів на велодоріжці, обурюються і не хочуть їх об’їжджати.

Велодоріжка на вул. Коперника зайняла весь тротуар (фото КБДР)

Однак, як зазначив в.о. директора ЛКП «Інститут просторового розвитку» Ігор Могила, вул. Коперника входить до схеми веломережі. Крім того, саме по вул. Коперника має проходити головна веломагістраль, яка з’єднає південні райони Львова з центром.

Відтак, члени комісії вирішили не перетворювати велодоріжку на тротуар виключно для пішоходів, а встановити там знак «Доріжка для пішоходів та велосипедистів», який дозволить спільний рух.

Знак 4.14, який дозволяє спільний рух пішоходів і велосипедистів

Додамо, що така сама вело-пішохідна доріжка є на вул. Коперника на діляці від вул. Вербицького до вул. Нечуя-Левицького.

Велодоріжку облаштували під час реконструкції вул. Коперника у 2013 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук