На День молоді львів`ян запрошують у відкриті Митрополичі сади (програма)

До всеукраїнського Дня молоді та Дня Конституції в неділю, 28 червня, о 17:00 в садах митрополита Андрея Шептицького у Львові відбудеться молодіжний концерт-презентація «Kerygma Project».

Молодь матиме унікальну можливість вперше побачити красу Митрополичих садів початку XVIII століття, здійснити екскурс в історію та побачити панораму Львова зі Святоюрської гори, інформує прес-служба Львівської міськради.

«Kerygma Project» – це спільний проект Фонду Андрея Шептицького та виїзної студії звукозапису «Ceciliarec». З грецької «керигма» – це «добра звістка». Проект молодих виконавців-християн – це свідчення Бога в їхньому житті, яким вони діляться через музику, що несе добру новину від Бога і про Бога! Метою проекту є поширити добру новину, що «з нами Бог», через сучасну християнську музику, і тим підтримати молодих людей у зростанні у вірі.

Благодійний внесок – 50 грн – це пожертва і підтримка багатьох проектів Церкви, які діють і розвиваються на території Львівської Архиєпархії УГКЦ; це можливість для відновлення східної частини садів, де ступала нога митрополита.

Програма:

17:00 – 17:30 – знайомство;

17:30 – 19:15 – концерт-презентація проекту «Керигма»;

19:15 – 19:45 – відкрита зустріч з митрополитом, владикою чи о. Тарасом;

19:45 – 20:00 – неформальне спілкування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук