На День незалежності параду не буде
Президент України Віктор Янукович скасував парад на День Незалежності. Кошти будуть спрямовані на соціальні програми.
Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Президента України, відповідний указ Віктор Янукович підписав 15 липня.
Президент України підписав указ, яким вніс зміни до переліку заходів з нагоди 20-ї річниці незалежності України.
Зокрема глава держави постановив скасувати проведення 24 серпня 2011 року парадів військ у Києві, Керчі, Одесі, Севастополі, а також містах, де розташовані штаби оперативних командувань та видів Збройних Сил України.
Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleПрезидент також постановив відмовитись від виготовлення пам'ятного ювілейного знака «20 років незалежності України».
Зекономлені бюджетні кошти Глава держави доручив Уряду спрямувати на фінансування заходів щодо посилення соціального захисту населення, йдеться в Указі.