На Форумі видавців у Львові з’явиться новий роман Забужко "Музей покинутих секретів"

4 вересня 20094040

У 5-му номері журналу “Сучасність” вийшов друком фрагмент довогоочікуваного роману Оксани Забужко "Музей покинутих секретів". Роман зачіпає тематику УПА і на його написання було витрачено близько 5 років. Придбати номер цього журналу можна буде під час Форуму видавців у Львові.

Про що йдеться у цьому романі на 500 сторінках, авторка говорить так: “Події в романі охоплюють три покоління, шістдесят років української історії (від осені 1943-го до весни 2004-го), - історії, яка переважно проживалася і "йшла в землю", нікому не переказана, так, що навіть члени одної родини можуть не знати один про одного й не здогадуватись, як близько й страшно зв'язані їхні долі. Словом, це роман про любов і смерть: про те, що зі смертю насправді ніщо не закінчується. І любов, колись насильницьки обірвана в повстанському бункері 1947-го, здатна через два покоління звести докупи двох людей, які так і не довідаються, чому їм снились однакові сни…”

В іншому інтерв’ю авторка зізнається: “Пишучи “Музей покинутих секретів”, мені довелося студіювати військову справу, медицину, торгівлю антикваріатом... В архівах і бібліотеках вивчала історію УПА, брала інтерв’ю у реальних людей... ”

Придбати номер журналу “Сучасність” з уривками цього роману можна буде під час Форуму видавців у Львові на стендах видавництва "Зелений Пес" (№125 у приміщенні та №144 на вулиці).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук