<

На індексацію соцвиплат грошей немає, – Яресько

СуспільствоОксана Руда, 7 червня 20153852

Міністр фінансів України Наталія Яресько заявила, що хоче якомога швидше індексувати соціальні виплати, але на це грошей на сьогоднішній день немає. Про це Яресько заявила в інтерв'ю «Дзеркалу тижня».

«Немає для цього коштів. Дуже хочу якомога швидше індексувати соціальні виплати, ми розуміємо важливість підтримки громадян. Але реального профіциту бюджету немає. Якщо я побачу якісь збільшення надходжень від детінізації, знищення «податкових ям», контрабанди або будь-яких інших на сьогоднішній день не передбачених джерел, готова переглядати соцвиплати», – сказала міністр.

Вона пояснила, що міністерству зараз доведеться шукати додаткове фінансування для незапланованих потреб Міноборони, ще низки законів про судоустрій та про державну службу - також вимагають незапланованих витрат.

Крім того, збільшення імпортного ПДВ через девальвацію також вимагає збільшення обсягів його відшкодування, що в Мінфіні теж не розраховували.

«Поки ми не вирішимо ці питання і не знайдемо додаткові джерела надходжень, до тих пір будемо не готові проводити індексацію раніше, ніж це передбачено (у грудні, - ред.). Коштів у держави немає», – наголосила Яресько.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук