На Київщині переатестацію в Нацполіцію не пройшли 13% кандидатів

У Києві та області переатестацію пройшли понад 4 тис. співробітників Національної поліції, з яких 13% рекомендовано звільнити. Про це розповіла речник Центру рекрутингу до Нацполіції Олена Дятлова, повідомив «Укрінформ».

«Атестаційні комісії розпочали свою роботу 7 грудня. Наразі працює 17 атестаційних комісій: 3 комісії оцінюють співробітників центрального апарату Національної поліції, 8 комісій працюють по Києву, а 6 комісій – зі співробітниками Київської області. На сьогодні розглянуті справи і фінально прийняті рішення по 4 тис. 254 атестованих. 512 з них – це центральний апарат, 2 тис. 192 – Київ, а 1 тис. 550 – Київська область», – сказала Дятлова, уточнивши, що загалом в атестації мають взяти участь 13,5 тис. поліцейських Києва та області.

За її словами, позитивні рішення, а саме рекомендації залишити працівника на своїй посаді, підвищити чи понизити його, було прийнято відносно 3 тис. 489 осіб. З них 431 – центральний апарат, 1 тис. 916 – Київ і 1 тис. 342 – Київська область.

Що стосується негативних рішень, а саме рекомендацій про звільнення працівника у зв’язку з його невідповідністю займаній посаді, таких уже нараховується 565, а це 13% від усіх прийнятих рішень. Зокрема, рекомендовано звільнити 81 особу у центральному апараті, 276 – у Києві та 208 – в області.

Водночас Дятлова зауважила, що 22 грудня розпочали свою роботу і дві апеляційні комісії, які розглядають скарги щодо атестації.

«На кінець учорашнього дня було зареєстровано 223 скарги. Це не означає, що всі ці співробітники мають право у відповідності з інструкцією подавати апеляцію. Ми приймаємо скарги від усіх, але далі комісія уже дивиться, наскільки бали, які отримав цей співробітник, реальні», – наголосила речник Центру рекрутингу.

Нагадаємо, активіст «Автомайдану» Олександр Кравцов заявив, що значна кількість бійців колишньої третьої роти київського «Беркуту», незважаючи на низькі тестові бали, успішно пройшли співбесіду для прийому на службу до Національної поліції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук