На «Кубку Львівщини» «Енергія» здолала одеський «Епіцентр К Авангард»

СпортМарічка Кулачковська, 31 серпня 2017, 18:07 243 0

У нашому місті триває традиційний «Кубок Львівщини» із міні-футболу. Переможець минулорічного турніру – «Енергія» уже встигла здолати з рахунком 2:1 ІнБев/НПУ. Далі у суперники «зелено-білим» дістався новачок Екстра-ліги одеський «Епіцентр К Авангард».

Крижаним душем почався поєдинок для гостей. Уже на 2-ій хвилині «Енергію» виводить уперед Тарас Кузь. Відповіді одеситів довго чекати не довелося. Гуменюк точно віддав на Свиридова, і той переправив м’яча у сітку.

Капітан «Енергії» Андрій Федюк зазначив: «Від нас зараз пішли люди, проблема з класом. Не настільки класна команда, як в минулому сезоні. Ми працюємо, стараємося, терпимо».

На другий гол львів’яни напрацювали зі стандарту. Зінич віддав на Федюка, його удар парирував воротар суперників. Однак підстрахував Струк – 2:1. Настрій «зелено-білим» перед перервою підпсували Федосюк і Радченко, зрівнявши рахунок.
У другому таймі Струк, Кузь і Лясковський зіграли, як по нотах і знову вивели «Енергію» уперед. А Танський поставив ефектну крапку у цьому матчі – 4:2.

Друга поспіль перемога «зелено-білих» на «Кубку Львівщини». Турнір – один з етапів підготовки до нового сезону, який розпочнеться через два тижні.

Головний тренер «Енергії» Валерій Легчанов розповів: «Щодо новачків, то ще йде період адаптації. Не все ми розуміємо, що хочемо. До якої цілі прагнемо. Є завдання на сезон. Ми працюємо над адаптацією. Щоб ті гравці, які залишилися, замінили лідерські позиції. А поки ще є дисбаланс по рівню гри».

Футзальні дуелі на львівському паркеті триватимуть до суботи, 2 вересня.