На Левандівському мості у Львові відновили рух транспорту

6 липня 20093750

"У суботу на Левандівському мості відновили рух транспорту, працюють усі три смуги. Це перший міст, який ми капітально відреставрували, залишилось доробити лише технічні моменти", - повідомив 6 липня під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.

За словами міського голови, міст введений в експлуатацію 1959 року і фактично відслужив 50 років. На ремонт витрачено майже 14 млн грн, зокрема 13 млн грн - з резервного фонду уряду. На мості замінили 12 балок прогонової будови з 36.

"Ці кошти було б неможливо отримати, якби не чітка позиція віце-прем’єра Івана Васюника та добра воля прем’єра Юлії Тимошенко. В кінці 2008 року була небезпека, що кошти могли повернутися назад у Київ, але уряд дав нам можливість продовжувати роботи у зимовий період", - зазначив Андрій Садовий.

Як наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Валерій П’ятак, Левандівський міст - надзвичайно складний об’єкт з інженерного погляду. "Треба було забезпечувати рух поїздів, також впливали погодні умови. З середніх мостів, на мій погляд, це найкращий міст у Львові. Мостів у Львові багато, проблем багато, грошей менше. Але треб вирішувати ці проблеми крок за кроком", - сказав П’ятак.

Як поінформував заступник міського голови Львова з питань містобудування та інфраструктури Володимир Шевчук, зараз на Левандівському мості залишилось завершити робіт на суму 1,707 млн грн.

"Це косметичні роботи під мостом. Ми не завершили цих робіт вчасно через те, що працювали зимою і не сприяла погода, окрім того треба було знайти господарів інженерних мереж, які були прикріпленні до моста, перенести ці мережі в інше місце. Також треба було чекати часу, поки нема руху поїздів на колії, що під мостом, щоб працювати на нижніх конструкціях моста. За 20-25 діб буде завершено усі ці роботи", - сказав Володимир Шевчук. Він також запевнив, що ці роботи не впливатимуть на рух автотранспорту на мості.

Окрім того, Шевчук повідомив, що після проведення ремонту пропускна здатність моста збільшилась вдвічі - з 9 по 18-20 тис. автомобілів на добу.

Проектант реконструкції моста, завідувач кафедри мостів НУ "Львівська політехніка" Віктор Кваша наголосив, що міст реконструйовано за новими державними будівельними нормами, термін служби моста - як мінімум 50 років.

Нагадаємо, тріщину на мості виявили працівники комунального відділу Залізничної районної адміністрації, які проводили перевірку моста 19 червня 2008 року. Було прийнято рішення закрити аварійний міст.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук