На Луганщині демонтували більше ста комуністичних пам’ятників

На Луганщині демонтували більше ста комуністичних пам’ятників

На Луганщині активно проводять демонтаж пам’ятників і символів тоталітарного режиму в Україні. Уже демонтовано 109 пам’ятників із 151, які підпадають під дію закону про заборону цієї символіки. Про це повідомили у прес-службі Луганської обласної військово-цивільної адміністрації (ВЦА).

Серед лідерів – міста Рубіжне і Сєверодонецьк, в яких більше немає пам’ятників Володимиру Леніну, серед районів – Біловодський, Білокуракинский, Кремінський та Сватівський.

Тим часом, що пасивно проводяться заходи з демонтажу пам’ятників у Лисичанську, де залишилося шість з 11; Старобільському районі – залишилося сім із десяти; Троїцькому – залишилося десять із 12; Марківському – п’ять із восьми та Міловському районі – чотири з семи.

«Я особисто візьмуся за керівників населених пунктів, які зволікають з демонтажем «ідолів» тоталітарного режиму в Україні», – підкреслив Тука.

Нагадаємо, з 21 травня в Україні набув чинності закон про заборону комуністичної симоліки. Відповідно до нього, зокрема мають бути демонтовані пам’ятники комуністичним лідерам СРСР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук