На Луганщині в ОВК, де побили голову, позбавили повноважень понад 200 членів ДВК

На Луганщині у понеділок, 4 липня, членів дільничних виборчих комісій від 10 суб’єктів виборчого процесу в 114-му виборчому окрузі ОВК позбавила повноважень. Причиною такого рішення окружної комісії стало те, що цих членів ДВК також було зареєстровано як офіційних спостерігачів. Про це повідомив представник громадянської мережі «ОПОРА» у Луганській області Олексій Кормілецький.

«Сьогодні наша комісія виключила з ДВК частину членів за причиною того, що вони були паралельно зареєстровані як офіційні спостерігачі, тобто двійники. Наразі ОВК рахує скільки точно таких членів дільничних комісій було позбавлено повноважень», - повідомила секретар ОВК №114 Олена Бородавко.

Адвокат Ігор Слєсарєв заявив, що до нього звернулись 10 суб’єктів виборчого процесу в 114-му окрузі.

«Так незаконним шляхом було виключено зі складу ДВК членів від «Народного фронту», кандидатів Юрія Боклагова, Наталії Глухової, Михайла Жаркова, Дмитра Клименка, Любові Радневич, Миколи і Наталії Ширкових та Галини Ярошенко. Від цих суб’єків подання кандидатур до ДВК було зроблено 28 червня. Документи, а саме копії паспортів та представництв в електроній формі голова ОВК від «Опозиційного блоку» Євген Байрамов передав третім невідомим особам. Після чого, цих кандидатів чи членів ДВК від зазначених суб’єктів було зареєстровано офіційними спостерігачами від кандидата Миколи Тасюка, котрий вважається технічним кандидатом від кандидата Бориса Лебєдєва», – повідомив він.

Крім того Ігор Слєсарєв зазначив, що роботи у ДВК позбавлено приблизно 200-300 осіб.

«Наразі точної цифри кількості знятих членів ДВК немає, вона становить вона приблизно 200-300 осіб. Бо є неспівпадіння з цифрами у постанові та додатку. Згідно з додатком знято десь 305 членів, а згідно з постановою – 279. Тому зараз ведеться підрахнок і готується заява до поліції», - сказав він.

Як інформував ZAXID.NET, у Сєвєродонецьку Луганської області увечері 4 липня двоє невідомих побили голову окружної виборчої комісії № 114 Євгена Байрамова. Внаслідок побоїв він втратив праве око.

Нагадаємо, у неділю, 17 липня, на семи одномандатних округах відбудуться довибори до Верховної Ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук