На Львівщині 12 посадовців виправних колоній покарали за порушення прав засуджених

Посадові особи установ виконання покарання та попереднього ув’язнення на Львівщині порушують вимоги чинного законодавства щодо забезпечення реалізації ув’язненими і засудженими їх конституційного права на звернення, зокрема до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Про це свідчать результати перевірки прокуратури області.

Встановлено, що службовці виправних колоній не надають письмових відповідей на звернення в’язнів, не роз’яснюють їх права на оскарження рішень адміністрації установ в судовому порядку, йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Львівської області.

Окрім того, з порушенням встановлених строків скеровуються відповідні заяви засуджених на адресу захисників, уповноважених державних органів.

Водночас у деяких установах взагалі немає окремих приміщень для прийому ув’язнених.

З огляду на виявлені факти, прокурори внесли в органи та установи управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області 14 документів реагування, за наслідками розгляду яких зазначені порушення закону усунуто та притягнуто до дисциплінарної відповідальності 12 посадових осіб виправних колоній.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук