На Львівщині 19 гуртожитків передадуть громадам

У спільну власність територіальних громад Львівської області передадуть 19 гуртожитків. 

Відповідну програму підписала голова Львівської обласної державної адміністрації Ірина Сех, інформує прес-служба відомства.

Програму, яку розробив департамент ЖКГ облдержадміністрації, було затверджено рішенням сесії Львівської облради від 8 липня 2014 року № 1147. Для реалізації програми потрібно 22258,3 тисяч гривень.

У спільну власність територіальних громад передадуть 19 гуртожитків, з них 10 - у 2014 році та 9 - наступного року. 

Зокрема, місцеві територіальні громади стануть власниками дев'яти гуртожитків у Львові, трьох у Дрогобичі, двох у Стрию, по одному у Кам’янка-Бузькій, селі Неслухів Кам’янко-Бузького району, селі Фалиш Стрийського району, селі Лапаївка та селі Оброшине Пустомитівського району.

Йдеться про передачу у власність територіальних громад і приватизацію мешканцями гуртожитків, які є об’єктами права державної чи комунальної власності, і які перебувають у повному господарському віданні чи у оперативному управлінні підприємств, установ, організацій з управління житловим фондом незалежно від форми власності, окрім гуртожитків, що є на балансі військових частин, закладів, установ та організацій Збройних Сил України та Міністерства внутрішніх справ України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук