На Львівщині за дезертирство оштрафували уродженця Росії

На Львівщині за самовільне залишення військової частини Яворівський районний суд оштрафував на 1700 грн уродженця Російської Федерації. Чоловік народився у с.Томичі Білогорського району Амурської області в Росії, але мав українське громадянство та останнім часом проживав на Львівщині, служив у військовій частині в Яворові.

Військовослужбовця судили за те, що всередині жовтня минулого року він без дозволу командира залишив військову частину та поїхав додому у місто Дрогобич. Повернувся чоловік аж на початку березня цього року.

Під час судового розгляду він визнав свою вину та розповів, що у травні був призваний на військову службу за мобілізацією, а з липня до вересня минулого року він знаходився в зоні проведення антитерористичної операції в Луганській області. Також розповів, що 15 жовтня він самовільно залишив місце розташування військової частини та поїхав додому, де допомагав по господарству, відпочивав. А через 4 місяці добровільно прибув до військової прокуратури, після чого за кілька тижнів повернувся у військову частину.

Свою вину у скоєнні злочину за ст.407 ч.3 КК України (самовільне залишення військової частини тривалістю понад один місяць) військовослужбовець визнав та просив суворо не карати.

Яворівський районний суд врахував щире каяття та сприяння розкриттю злочину і оштрафував його на 1700 грн. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук