На Львівщині до ладу досі не привели третину укриттів

У Львівській області із 966 захисних споруд цивільного захисту 338 (35%) не готові до використання.

Про це під час інтернет-відеомосту між Львовом і Херсоном «Режим підвищеної готовності: перші результати на Львівщині та Херсонщині?» повідомив директор департаменту цивільного захисту ЛОДА Олексій Титаренко, інформує Вголос.

Зараз на Львівщині триває комісійне обстеження захисних споруд на Львівщині та їх підготовка для укриття населення на випадок надзвичайної ситуації.

«Під час перевірок ми виявили, що 338 захисних споруд не приведені до ладу. Тож нині триває робота з їх відновлення», – поінформував чиновник.

Окрім того, Титаренко закцентував увагу на тому, що в усіх об’єктах соціального значення і масового скупчення людей – школах, лікарнях, підприємствах – проходять тренування з укриття населення.

«Кожен громадянин має знати, що сирену вмикають не просто так, а задля привернення уваги. Через це важливо відразу увімкнути телевізор або налаштувати радіоприймач і прослухати інформаційне повідомлення», – пояснив він.

За його словами, щодня у департамент викликають з десяток керівників, які відповідають за захисні споруди, і зобов’язують їх письмово підтвердити графіки приведення їх у готовність.

Упродовж останніх місяців на Львівщині привели до ладу 44 захисні споруди, додав Титаренко.

Як повідомляв ZAXID.NET, 27 січня задля захисту населення на Львівщині запровадили режим посиленої готовності. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук