Волонтери відновлюють львівські бомбосховища

Головні Новини за 03 лютогоВіталій Кубліков, 3 лютого 2015, 18:11 1163 0

Небайдужі львів'яни вирішили перевірити санітарний стан захисних споруд у Львові. Наразі вони працюють над окультуренням одного підземелля. Три вже прибрали.

В укриттях ще немає світла, але їх стан вже задовільний. 

Зі сховища на вулиці Крушельницьких під час великого прибирання активісти вивезли 30 тачок і 50 мішків побутового сміття. 

«Укриття може вмістити до 200-300 людей. Якщо його облаштувати. У якихось екстрених випадках, на випадок війни, сюди можна знести якісь карімати, матраци», - розповів активіст Юрій Шивала.

Це бомбосховище колись вважали одним із кращих. Тут є автономна котельня, кілька вбиралень і навіть особлива система фільтрації повітря. Потенціал, навіть попри маргінальність – вражає, розповів пан Василь.

«Там навіть мотори стояли, які качали повітря сюди, щоб воно не було зараженим», - пригадав вахтер Василь.

Укриття розташоване фактично на території одного із дитячих садочків міста. Його завідувач каже, що буде просити батьків, щоб ті допомогли довести землянку до ладу. Зараз хочуть почепити вхідні двері.

«У нас навчається 120 дітей. Куди ж ми підемо… А так - це найближче укриття, яке є біля нас», - констатує завідувач дошкільного навчального закладу Наталія Шергіна.

Укриття на вулиці Каліча Гора у значно кращому санітарному стані. Ці приміщення перейшли у спадок місту від військових, розповіли міські надзвичайники. Нові об'єкти для відновлення добирають разом з активістами.

«Роботи і потреби є дуже багато. Правда, шкода, що в них немає таких зусиль і можливостей більш складні роботи виконувати», - зауважив керівник міського управління з питань надзвичайних ситуацій Євген Басан.

Збираються активісти здебільшого на вихідні. Довкола такої ініціативи згуртувалося вже близько 200 небайдужих. Долучитися до руху можна у соцмережах. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук