На Львівщині керівник держпідприємства просить СБУ розібратися, хто перешкоджає його роботі

Суспільствопромоція, 13 квітня 20162

В Управління служби безпеки України у Львівській області звернувся в.о. директора «Угерського спиртзаводу» Андрій Гнатуш з проханням встановити походження GSM-трекера (спецзасіб, призначений для дистанційного спостереження за об'єктом), виявленого на днищі його особистого автомобіля під час техогляду на СТО.

«Розуміючи, що своєю спробою запустити «Угерський спиртзавод», я перейшов дорогу кримінальному клану, який контролює незаконний оборот спирту не тільки у Львівській області, а й в усій Західній Україні, я звернувся на СТО для профілактичного огляду автомобіля, розповідає Гнатуш. Майстер СТО Андрій Вишневський, оглядаючи підвіску, виявив на дні підозрілий прилад, про який негайно мене повідомив. Пізніше з'ясувалося, що це спецзасіб, що дозволяє стежити за пересуванням об'єкта».

На даний момент Андрій Гнатуш передав прилад в СБУ разом із заявою, в якій просить Службу безпеки почати досудове розслідування за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 359 КК України.

«Вважаю, що пристрій було навмисне прикріплено до мого автомобіля невідомими мені особами, які будь-якими способами намагаються припинити мою діяльність як керівника ДП «Угерський спиртзавод», шляхом подібного залякування, намагаються призупинити мої спроби приступити до роботи на зазначеній посаді, а також блокувати роботу самого підприємства, відстежуючи моє переміщення, втручатися в мою професійну діяльність і особисте життя, йдеться в листі. Відповідно до ч.2 ст. 32 Конституції України, не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини».

Нагадаємо, за результатами журналістського розслідування проекту «Стоп корупція», проведеного в березні 2016 року, з'ясувалося, що протягом більш ніж п'яти років на ДП «Угерський спиртзавод» проводився неврахований спирт, а прибуток розподілявся між організатором схеми колишнім керівником «Укрспирту», що знаходиться в розшуку, Михайлом Лабутіним і його львівськими покровителями. Більш того, простій заводу обходиться державному бюджету в 3 млн гривень недоотриманих коштів щодня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук