На Львівщині найбільше аптек уклали договори з НСЗУ

З 1 квітня рецепт на «Доступні ліки» буде виключно електронний

На Львівщині найбільше аптек уклали договори з НСЗУ
фото умовне
На Львівщині найбільше аптек уклали договори з НСЗУ

Станом на 29 березня понад 5 тис. аптек уже приєдналися до оновленої урядової програми реімбурсації «Доступні ліки». Лідером серед регіонів за кількістю аптек, що приєдналися до цієї програми, є Львівщина, повідомляє Національна служба здоров’я України (НСЗУ).

НСЗУ отримала заяви від 772 закладів, уклала договори з 679 юридичними особами - аптечними закладами України. Серед них є 408 приватних закладів, 169 ФОП та 102 комунальних аптечних заклади.

Уже з 1 квітня пацієнти з діабетом ІІ типу, бронхіальною астмою та серцево-судинними захворюваннями зможуть отримати ліки за програмою «Доступні ліки» в 5023 аптеках та аптечних пунктах.

«Лідерами серед регіонів за кількістю аптек та аптечних пунктів, що приєдналися до програми «Доступні ліки», стали Львівська, Харківська, Дніпропетровська, Донецька області та м. Київ», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з 1 квітня урядова програма реімбурсації «Доступні ліки» переходить в адміністрування НСЗУ. Рецепт на «Доступні ліки» буде виключно електронним, виписати його може лише сімейний лікар(педіатр, терапевт), з яким пацієнт підписав декларацію.

Отримати ліки за електронним рецептом можна буде в будь-якій аптеці України, яка має договір з НСЗУ на участь у програмі, - незалежно від місця проживання або прописки пацієнта.

Перелік аптек, в яких можна отримати «Доступні ліки», можна знайти на сайті НСЗУ www.nszu.gov.ua або запитати в оператора контакт-центру НСЗУ за номером 16-77. Також на дверях усіх аптек-учасниць програми найближчим часом з’являється наліпки «Тут є доступні ліки».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук