На Львівщині не закриють жоден соціально-культурний заклад, – Цимбалюк

2 березня 20114610

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк запевняє, що на Львівщині не буде закрито жодного закладу соціально-культурної сфери.

Про це він повідомив журналістам 1 березня, відповідаючи на запитання про те, чи відповідає дійсності інформація депутатів облради про скорочення закладів соціальної сфери, зокрема, перетворення лікарні в Підкамені (Бродівський район Львівської області) в амбулаторію.

«Скорочення немає. Там, де є недолугі керівники районів, ми будемо на ці процеси впливати. Є недофінансування через зміну формування місцевих бюджетів, але ми найближчим часом відкоригуємо це питання. Жоден заклад соціально-культурного спрямування не буде закрито. Жоден. І там, де керівники районів ризикнуть – в нас вистачить влади відреагувати», – сказав Михайло Цимбалюк.

На зауваження журналістів про те, що в лікарні у Підкамені уже закрито пологове відділення, голова ЛОДА відповів: «Процеси пішли, але вони будуть на сьогодні відкориговані. Прикро, що там захворів голова РДА, думаю, він буде звільнений президентом. Це той район, який на сьогодні керується з області. Про ситуацію в лікарні в Підкамені мені стало відомо нещодавно. Вона не буде закрита, буде працювати за тим призначенням, за яким буле створена. Навіть якщо вона буде перетворена в амбулаторію, то тільки для того, щоб там була створена школа сімейних лікарів. Їх кількість не зменшиться, а навпаки збільшиться», – сказав Цимбалюк.

Як інформував ZAXID.NET , голова Львівської обласної ради Олег Панькевич просить виділити з Державного бюджету України додаткові кошти для галузі охорони здоров'я Львівщини, оскільки з держбюджету Львівщина отримає на охорону здоров'я на 100 млн грн менше, ніж торік.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук