На Львівщині одна з територіальних комісій розпочала роботу о 18:00

У приміщенні Щирецької ТВК не було печатки комісії та виборчої документації

На Львівщині Щирецька територіальна комісія вирішила у день виборів в ОТГ працювати лише з 18:00. Про це повідомила координатор спостерігачів від ГО ОПОРА Наталія Радиш.

«Щирецька територіальна комісія прийняла постанову почати роботу у день виборів в ОТГ із 18:00. Протягом цілого дня структура, покликана забезпечувати хід голосування, надавати консультативну допомогу тощо, не працювала навіть у режимі чергування», - зазначила Радиш.

Після прибуття знімальної групи Львівської філії суспільної телекомпанії та спостерігачки ОПОРИ, які хотіли ознайомитися з відповідним рішенням комісії, голова Щирецької ТВК Анна Новак відчинила приміщення комісії. Проте одразу надати для ознайомлення присутнім спостерігачам та журналістам виборчу документацію не змогла. У сейфі зберігалися тільки документи від 27 жовтня 2017 року про передачу виборчих бюлетенів ДВК. Інших документів та печатки у сейфі не було.

Попередньо були намагання усунути спостерігача та журналістів з приміщення ТВК. Спостерігачка Громадянської мережі ОПОРА склала акт про виявлене порушення та за фактом звертається в поліцію.

Печатку дільничної виборчої комісії голова комісії принесла з дому та почала проставляти її на підписані раніше секретарем документи та підписувати їх. Попередньо прийняті рішення комісія до цього не оприлюднювали на дошці оголошень.

За її словами, серед інших порушень виборчого процесу на Львівщині – неправильно надруковані бюлетені, які довелось вилучити і передруковувати, спроба винести із дільниці бюлетень тощо. Свої корективи внесла і негода, яка позбавила освітлення декілька дільниць у високогірних районах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук