На Львівщині прокуратура повернула з незаконного користування 168 га земель

Дрогобицька прокуратура виявила на Львівщині протиправне рішення Нижньогаївської сільської ради, згідно з яким передано у користування 168 га земель, вартістю 25 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Мова йде про пайові землі, власники яких померли, а спадкоємці ще не оформили документи на спадщину, а також землі резервного фонду сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту.

«Між органом місцевого самоврядування та суб’єктом господарювання укладено договір на управління спадщиною, який, по суті, є прихованим договором оренди землі», - йдеться у повідомленні прокуратури.

Як стало відомо з ухвали суду, яку оприлюднили в Єдиному державному реєстрі судових рішень, договір був укладений з Товариством з обмеженою відповідальністю ТОВ «Галицькі аграрні традиції», яке займається вирощуванням бобових.

Дрогобицька місцева прокуратура подала до господарського суду Львівської області позов, який повністю задоволено. Рішення органу місцевого самоврядування визнано недійсним, а фірми, які «орендували» землі, зобов’язали звільнити ділянки від незаконного користування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук