На Львівщині проводять ямковий ремонт на трьох дорогах державного значення

Для забезпечення безпеки дорожнього руху на Львівщині проводять ямковий ремонт на аварійних ділянках трьох доріг державного значення та на одній дорозі місцевого значення.

«Критика громадян, на жаль, є актуальною щодо ямкового ремонту доріг, адже цього ремонту вистачає не більше, ніж на шість місяців. Фінансування, яке надходить для експлуатаційного утримання доріг є недостатнім для проведення на кожній ділянці дороги капітального та поточного ремонтів. Їх проводять на найбільш зруйнованих ділянках доріг, де ямковий ремонт покриття не доцільний. Для уникнення ДТП, забезпечення безпеки дорожнього руху, працівники дорожніх служб виконують роботи з ліквідації аварійної ямковості», – повідомила фахівець із зав’язків з громадськістю та ЗМІ Служби автомобільних доріг у Львівській області Оксана Богуш.

Зокрема, підприємство «Екранбуд» ліквідовує ями на автодорозі Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів у с. Нові Стрілища.

На аварійній ділянці автодороги Р-39 Броди – Тернопіль ямковий ремонт здійснює підрядна організація МПП «Нара», використовуючи ін’єкційно-струменевий метод. На ділянці дороги Т5-14-10 Броди – Червоноград від с. Збруї до с. Станіславчик теж підприємство влаштовує карти асфальтобетонного покриття.

На об’їзній дорозі Жовкви, що є частиною автотраси М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська ліквідовує ямковість суцільними картами асфальтобетону ПП «Рома».

Про бездіяльність експлуатаційних організацій з усунення аварійних ділянок доріг мешканців регіону закликали повідомляти у Службу автомобільних доріг Львівської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук