На Львівщині розпочалися збори та тренування резервістів територіальної оборони

Фахівці-резервісти опановуватимуть основи військової справи

Упродовж майже тижня фахівці-резервісти опановуватимуть основи військової справи та навчатимуться протидіяти диверсійним підрозділам. Подібні збори та тренування пройдуть в усіх районах Львівської області. По це повідомив військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Тіщенко. За його словами, на завершення заплановано провести загальне тренування всіх підрозділів територіальної оборони області.

Також Олександр Тіщенко зазначив, що жоден із фахівців, яких викликали на навчання, досі, за різних обставин, не був призваний чи мобілізований до лав Збройних сил України. Усі вони знаходились у резерві.

«Мінімум часу виділено на проведення стройового вишколу. Максимально всі бійці будуть займатись у полі, вдосконалюючи уміння в стрільбі, організації інженерних споруд, ведення контрдиверсійних та розвідувальних заходів. Роль активного ворога відіграють бійці реальних підрозділів із різноманітних силових структур України. Також вони будуть виступати і інструкторами з різноманітних видів підготовки: від водіння сучасних зразків техніки, до знищення ворожих терористичних груп та допиту полонених», – йдеться в повідомленні регіонального медіа-центру Міністерства оборони України.

Міністерства оборони України

Окрему увагу при організації зборів присвятили соціальному захисту громадян.

«Усі викликані на збори резервісти користуються повним державним соціальним пакетом. На весь час тренувань за ними зберігається їх заробітна платня за основним місцем роботи, а також виплачується грошове утримання від Міністерства оборони України. На час проведення тренувань весь особовий склад територіальної оборони користується правами і пільгами, як військовослужбовці Збройних сил. Це стосується медичного і соціального страхувань», – зазначив Олександр Тіщенко.

Після зборів бійці повернуться до попередніх місць праці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук