На Львівщині розробили новий туристичний маршрут «Росохацькі полонини»

На сьогодні ознакована частина від с. Козьова через Тисовець по Росохацьких полонинах

СуспільствоОльга Гринько, 20 листопада 20179213
На Львівщині з'явився новий туристичний маршрут «Росохацькі полонини»

Для любителів активних мандрівок на Львівщині розробили новий туристичний маршрут. Управління туризму та курортів Львівської ОДА у партнерстві із громадською організацією Клуб велотуристів Друзів природи «Рух» завершило ознакування високогірної частини одного з найпривабливіших туристичних шляхів Львівщини – пішохідного шляху «Росохацькі полонини». Довжина туристичного маршруту – 25 км.

Як повідомили в прес-службі ЛОДА, на сьогодні ознакована частина від с. Козьова через Тисовець по Росохацьких полонинах. У майбутньому шлях має з’єднати м. Турку і с. Тухлю.

На сьогодні ознакована частина від с. Козьова через Тисовець

«Прекрасна видимість із полонини практично на всі гірські масиви Львівщини почергово змінюється з прохолодою заліснених ділянок. Відвідання найближчих сіл дасть можливість познайомитись із автентикою Бойківського краю», – зазначила начальниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Із полонини відкривається гарний краєвид на всі гірські масиви Львівщини

За її словами, після ознакування туристичної «магістралі» до маршруту можна буде під’єднувати туристичні шляхи місцевого значення від довколишніх сіл. Тож мандрівники, які надають перевагу відпочинку в зеленій сільській території, отримають цікаву туристичну пропозицію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук