На Львівщині, що межує з Європою, не можна вивішувати червоні прапори, - звернення

22 квітня 201150521

Фракція Народного Руху України у Львівській обласній раді звернулась до голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка, а також всіх голів районних державних адміністрацій Львівщини з вимогою прийняти рішення про відмову вивішувати червоні радянські прапори на території області.

Таким чином рухівці відреагували на ухвалення 21 квітня Верховною Радою України закону, який передбачає, що 9 травня поруч з українським прапором підійматимуть радянський.

“Львівщина межує з Європою, де на найвищому офіційному рівні сталінізм, фашистські та комуністичні режими з їх символікою однаково прирівняні і засуджені. Львівська обласна рада, як найвищий представницький орган області дала своїм рішенням № 107 від 05 квітня 2011 року чітку оцінку ситуації з відновленням радянських міфів», - зазначено у зверненні рухівці.

«Після вступу в силу рішення Верховної ради України переважна більшість галичан не змириться з потенційною можливістю побачити прапор тоталітарного большевицького режиму на своїх вулицях поруч з Державним прапором України», - наголошують рухівці.

«Як відомо, саме голова Львівської обласної державної адміністрації видає, в межах компетенції, розпорядження про відзначення державних свят та інших урочистостей, що є обов’язковим для виконання органами влади та місцевого самоврядування області», - йдеться у зверненні.

Фракція Народного Руху України переконана, що закріплення у розпорядчому документі голови Львівської ОДА вимоги використовувати 9 травня 2011 року червоні «прапори перемоги» є неприпустимою і вимагає утриматися від такої управлінської дії .

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук